Hotel Praha 1 Savoy Prague

Luxusní hotel Savoy ***** Prague přináší kombinaci historického prostředí a elegance snoubené s nejmodernějším vybavením, uprostřed nejvýznamnějších skvostů Prahy. 

Více než 100 let historie a tradice - Hotel byl postaven v roce 1911 v secesním slohu a rychle se stal v Praze velmi populární.

Hotel Savoy Prague disponuje 55 pokoji, 6 apartmá, 5 konferenčními prostory, restaurací Hradčany, lobby barem a knihovnou. Ubytovaní hosté mohou zdarma využít Relax centrum s vířivkou, saunou, parní lázní a fitness. K dispozici také masáže a salon krásy s kadeřnictvím a kosmetickými službami. V hotelu Savoy Vám rádi pomohou zajistit různé okružní jízdy, vyjížďky lodí, vstupenky do divadel, na operu a mnohé další. Check-in od 14:00 hodin, check-out probíhá do 12:00 hodin.

Hotel Savoy Prague Ubytování
Elegantní Deluxe a Executive Room, Junior Suite - prostorné elegantní apartmá s obývacím koutem. Všechny pokoje hotelu Savoy Prague v Praze jsou vybaveny mramorovou koupelnou s vanou i sprchovým koutem, klimatizací, satelitní TV s DVD přehrávačem, trezorem, servisem na přípravu kávy a čaje, minibarem a WIFI.

Romantické líbánkové apartmá - Savoy Suite - s postelí s nebesy, obývacím koutem, mramorovou koupelnou s vanou i sprchovým koutem a terasou nabízející okouzlující výhled na Petřínské sady s rozhlednou.

Presidential Suite -  Honosné apartmá na soukromém patře s prostorným obývacím pokojem vhodným pro jakoukoli událost, rozsáhlou terasou s vyhlídkou na okouzlující Petřínské sady s rozhlednou, mramorovou koupelnou s vanou i sprchovým koutem a s přímým vstupem na terasu.

Hotel Savoy Prague Restaurace Hradčany
Originalita okouzlující Restaurace Hradčany s příjemnou harmonickou atmosférou slouží nejen hotelovým hostům. Výjimečné gastronomické zážitky, perfektní vyvážená chuť jídel je dána profesionalitou šéfkuchařů a výběrem těch nejlepších surovin.

Restaurace Hradčany hotelu Savoy Prague nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně. Výjimečné prostředí restaurace za příznivého počasí umocňuje unikátní odsouvací střecha. Načerpejte energii do nového dne výběrem ze široké nabídky snídaní formou švédských stolů. Pro polední pauzu uprostřed hektického dne doporučujeme obědové a la carte menu. Kouzelná atmosféra prostředí restaurace vyniká ještě intenzivněji během večera. Přijďte si po práci odpočinout k poklidné večeři s kolegy, přáteli či rodinou. V pátek navíc za doprovodu živé klavírní hudby, od 19 hodin. Restaurace Hradčany je také ideálním místem pro pořádání pracovních setkání, oslav, večírků, prezentací a tiskových konferencí.

Hotel Savoy Prague LOBBY BAR & KNIHOVNA
V lobby baru či u krbu v knihovně Vám rádi připraví šálek odpoledního čaje nebo kávy. Široká nabídka osvěžujících koktejlů, vína a piva.

Ubytování v Praze hotel Savoy Prague konference 
Hotel Savoy Prague v Praze pro Vás s potěšením zorganizuje jakoukoliv firemní či společenskou akci v příjemných konferenčních prostorách či v interiéru unikátní restaurace Hradčany. Profesionální audiovizuální technika a bohatý výběr menu, které připraví na míru dle Vašeho přání. Salonek pro 8 - 18 lidí a Salon s kapacitou 8 - 20 míst, které lze spojit. Library má 30 - 60 míst dle uspořádání, Presidential suite je vhodný pro malá sezení 14 - 20 osob. Restaurant Hradčany (navíc i s kabaretním uspořádáním) má 35 až 80 míst. 
 
Hotel Savoy Prague ubytování v Praze okolí
Hotel Savoy ***** se nachází v klidné diplomatické čtvrti historického centra Prahy v blízkosti Pražského hradu, Lorety, Strahovského kláštera a Petřína. Tramvají se ve chvilce ocitnete v samém srdci kouzelné staré Prahy - zastávka přímo před hotelem Savoy. Letiště v Praze Ruzyni 15 min. autem.

Hotel Praha 1 Savoy Prague - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 Savoy Prague - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 1 Savoy Prague -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 1 Savoy Prague - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 1 Savoy Prague - disponuje restauracíHotel Praha 1 Savoy Prague -  kadeřnictví - holičství Hotel Praha 1 Savoy Prague -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Savoy Prague - disponuje kavárnouHotel Praha 1 Savoy Prague - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Savoy Prague - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Savoy Prague - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 Savoy Prague - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 1 Savoy Prague - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 1 Savoy Prague - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Savoy Prague - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Savoy Prague - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Savoy Prague - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Savoy Prague - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Savoy Prague, Keplerova 6
Praha 1 11800 Česká Republika
Hotel-Praha-1-Savoy@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Savoy Prague ubytování Praha 1 Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: